InstaFace Face Eyes Morph

Fotoğraf Düzenleme Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.5MB
  • Version 1.6
  • Dil İngilizce
  • Firma riki
Mükemmel bir program sizleri bekliyor. Etkileyici ve çok eğlenceli bu programa siz de katılın.

Siz de herkesin kullandığı sıradan fotoğraf düzenleyici programlardan sıkıldınız mı? Farklı ve sizi eğlendirebilen bir resim uygulaması sizi çok mutlu edecektir. İçerisinde bulunan birbirinden ilginç değişik ve yaratıcı program ve uygulamalar sayesinde ilginizi çekebilecek bir program olan InstaFace face eyes morph eğlenmenizi sağlar. Oluşturduğunuz resimleri çok hızlı bir şekilde cihazına yükleyebilen bu uygulama ayrıca galerinizde bulunan resimlerinizi de tekrar değiştirir.

Yüzlerce seçenek arasından size yakışan birini seçin ve eğlenceye başlayın. Surat imini yerleştirin ve yüzünüzün yarısına bir kaplan suratı ekleyin. Oluşturduğunuz bu resimleri dilediğiniz gibi renklendirin görsel efektlerle süsleyin. Eğlenceli uygulamayı sevdiklerinize arkadaşlarınıza da gösterin onların resimlerinde de değişiklikler yapın.

Grupça çektiğiniz resimleri ilginç efektlerle de süslemek çok kolay. Talimatlar ve yönlendirmesi çok anlaşılır ve çok pratik olan uygulamada çarpıcı gözler oluşturun yüzünüzün yarısını kaplan aslan kedi köpek suratının yarısıyla birleştirin. Parmak kullanarak etkileyici gözler burunlar ve dudaklar oluşturun. Programda istediğiniz hayvanları arayın kolayca bulun. Eğer siz de çok eğlendirici bir program arıyorsanız bu uygulama tam da size göre hemen yükleyin arkadaşlarınızla paylaşın eğlenceye katılın.

Daha Fazla Göster
InstaFace Face Eyes Morph indir